O firmie

Pasja i profesjonalizm

Projekty realizujemy z pasją, starannością oraz entuzjazmem. Dbamy o każdy detal i doskonale znamy jakość materiałów z których tworzymy, realizując marzenia naszych klientów.

Każdy nasz projekt wykonany jest własnoręcznie, począwszy od przygotowania materiału, kończąc na dostarczeniu go klientowi. Zajmujemy się głownie szafami i stołami metalowo-drewnianymi z litego drewna.

Inspiracja naturą

Bazujemy na surowcach naturalnych, do których należy przede wszystkim drewno oraz stal. Naszą inspiracją jest natura, dlatego staramy się tworzyć w zgodzie z jej wolą. Wykorzystujemy także materiały pochodzące z recyklingu - nadajemy drugie życie przedmiotom skazanym na zapomnienie.

To właśnie z tego powodu, wszystkie nasze produkty: szafy, stoły oraz krzesła są wykonane z litego drewna.

Stały rozwój

Z każdym dniem powiększamy naszą ofertę o nowe pozycje. Nie oznacza to jednak, iż nie posiadamy w asortymencie stałych projektów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, jednocześnie oferując w sklepie dobrze znane i świetnie wykonane produkty. Są to wzory dla każdego, idealne na każdą okazję.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz metalowo-drewniane szafy i stoły z litego drewna.

Kontakt z klientem

Firma BARTES znana jest powszechnie ze wspaniałego kontaktu z klientem i z współprac z wieloma znanymi projektantami oraz architektami. Oferujemy klientom różne sposoby kontaktu, zaczynając od kontaktu telefonicznego, kończąc na mediach społecznościowych. Jeżeli masz pytanie lub konkretną ofertę współpracy - nie wahaj się dłużej i skorzystaj z dostępnych metod kontaktu!

 

NAPISZ DO NAS